ochugen-web.info

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Stara Strzelba / Le vieux fusil (1975) Napisydodany: 27/11/2011

Gatunek:
Sensacja
Data Dodania:
27/11/2011
Wyświetleń:
2492
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Montauban 1944. Julien Dandieu jest chirurgiem w lokalnym szpitalu. Wystraszony zbliżającym się frontem, obejmującym Montauban, prosi przyjaciela Francois, aby zawiózł je do wioski, gdzie Julien ma stary zamek. Tydzień później Julien jest świadkiem gwałtu i morderstwa na dwóch jego ukochanych osobach: żonie i córce.Jedna z najlepszych kreacji Romy Schneider, mimo że ginie w pierwszych 30 minutach filmu.


Stara Strzelba / Le vieux fusil (1975) Napisydodany: 27/11/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18214 Online:14 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze ochugen-web.info. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis ochugen-web.info nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.