ochugen-web.info

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Kung Fu Panda 2 (2011) HD Oryginalny DUBBING...dodany: 12/11/2011

Gatunek:
Filmy HD
Data Dodania:
12/11/2011
Wyświetleń:
2031
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Niezdarny wojownik kung fu - panda Po wraca razem z Wielką Piątką, aby jeszcze raz uchronić Chiny. Wielcy mistrzowie znikają w tajemniczych okolicznościach. Wszystko wskazuje, iż porywa ich nikczemny Lord Shen. Mistrz Shifu wysyła Wielką Piątkę z misją odbicia zakładników, jednak nie będzie to łatwe, gdyż na ich drodze stanie wataha wilków, podwładni Lorda, a jeśli wszystko zawiedzie on sam...


Kung Fu Panda 2 (2011) HD Oryginalny DUBBING...dodany: 12/11/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18214 Online:26 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze ochugen-web.info. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis ochugen-web.info nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.