ochugen-web.info

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Dziękujemy za palenie / Thank You for Smokin...dodany: 14/02/2011

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
14/02/2011
Wyświetleń:
2109
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Stany Zjednoczone. Okres największej nagonki na przemysł tytoniowy. Nick Naylor (Aaron Eckhart), rzecznik prasowy koncernu Big Tobacco, otrzymuje arcytrudne zadanie poprawienia wizerunku producentów papierosów, Obdarzony wyjątkowym darem przekonywania rozpętuje ogromną kampanię, w której stara się udowodnić, że papierosy? służą zdrowiu. Udaje mu się nawet namówić producentów filmowych do propagowania palenia w filmach. Ale z czasem zaczyna się zastanawiać, jak jego praca wpłynie na zachowanie dorastającego syna? Gryząca niczym tytoniowy dym satyra na współczesny styl życia, media, reklamę oraz świat konsumpcji, w którym człowiek jest jedynie cyfrą w kolumnie.


Dziękujemy za palenie / Thank You for Smokin...dodany: 14/02/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18214 Online:28 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze ochugen-web.info. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis ochugen-web.info nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.