ochugen-web.info

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Szatański plan / Suburban Mayhem (2006) Lekt...dodany: 21/01/2011

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
21/01/2011
Wyświetleń:
2809
Komentarzy:
1
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

19-letnia Katrina Skinner (Emily Barclay) mieszka na przedmieściach Golden Grave ze swoją malutką córeczką Bailee i ojcem, Johnem Skinnerem (Robert Morgan). Katrina kradnie, pije i uprawia seks z kim tylko przyjdzie jej ochota. Kocha szybkie samochody. Jej brat, Danny (Laurence Breuls), odsiaduje w więzieniu wyrok za morderstwo. Dziewczyna bardzo za nim tęskni. Nie zamierza w życiu pracować, potrzebuje jednak pieniędzy na apelację brata, poza tym nie może już znieść zależności od ojca. Kiedy ten, oburzony jej zachowaniem, chce zmusić Katrinę do znalezienia pracy i odmawia jej finansowego wsparcia, dziewczyna postanawia się go pozbyć. Namawia jednego ze swoich kochanków do morderstwa. Historia opowiedziana jest z kilku perspektyw - sąsiadów Katriny, jej ostatniego chłopaka Rusty'ego (Michael Dorman), policji, rodziny, przyjaciół - m.in. Lilyi (Mia Wasikowska) - i licznych kochanków - w tym kolegi jej brata - Kenny'ego (Anthony Hayes).


Szatański plan / Suburban Mayhem (2006) Lekt...dodany: 21/01/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Zocha23182: to nie jest raczej komedia. (2011-01-23 o godz. 09:30:27)

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18214 Online:14 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze ochugen-web.info. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis ochugen-web.info nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.