ochugen-web.info

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Sztuka zrywania / The Break-Up (2006) Lektor...dodany: 09/11/2010

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
09/11/2010
Wyświetleń:
2664
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

# Brooke (Jennifer Aniston) i Gary (Vince Vaughn) zamierzają się rozstać. Żadne z nich nie chce jednak opuszczać mieszkania, w któ;rym żyją od kilku lat. Kierując się radami przyjació;ł, znajomych i kilku zupełnie obcych osó;b, oboje rozpoczynają psychologiczną wojnę, któ;ra ma skłonić drugą osobę do wyprowadzki. Dzieje się tak do momentu, w któ;rym oboje zdają sobie sprawę, że być może walczą o przyszłość swojego związku.
# Kanały: Komedie Romans, Dramat,Obyczaj Wersje HD


Sztuka zrywania / The Break-Up (2006) Lektor...dodany: 09/11/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18214 Online:29 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze ochugen-web.info. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis ochugen-web.info nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.